Warning: file_put_contents(/home/faruk/public_html/sub-ogrenci-calismalari/wp-content/themes/yoo_enterprise_wp/cache/xml-35c35f14d5947a96b5deabd7777b8e20.php): failed to open stream: Permission denied in /home/faruk/public_html/sub-ogrenci-calismalari/wp-content/themes/yoo_enterprise_wp/warp/helpers/xml.php on line 39 Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/faruk/public_html/sub-ogrenci-calismalari/wp-content/themes/yoo_enterprise_wp/warp/helpers/xml.php:39) in /home/faruk/public_html/sub-ogrenci-calismalari/wp-content/themes/yoo_enterprise_wp/warp/systems/wordpress.3.0/helpers/system.php on line 176 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/faruk/public_html/sub-ogrenci-calismalari/wp-content/themes/yoo_enterprise_wp/warp/helpers/xml.php:39) in /home/faruk/public_html/sub-ogrenci-calismalari/wp-content/themes/yoo_enterprise_wp/warp/systems/wordpress.3.0/helpers/system.php on line 176 İlk grafik tasarım dersinde korkmuştum. |

İlk grafik tasarım dersinde korkmuştum.

Yazan: admin on Mayıs 20th, 2010. Yazilan kategori: Dersler Hakkında Basım-Yayın Bölümü Öğrencileri görüşleri

İlk grafik tasarım dersinde korkmuştum. Çöp adam bile çizemeyen ben bu derste ne yapacağım diye düşünmüştüm. Ben çöp adam bile çizemiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışacağım hocam demiştim. Faruk hocam öğreteceğim merak etme demişti.

O zamandan bu zamana bakıyorum da evet. Çok şey öğrendim. Çok değerli Faruk Çağla hocam çöp adam bile çizemeyen bana şimdi pasta kutusu yaptırdı ve yapabildim. Bilmediğim çok şeyi öğrendim ben bu derste sadece grafik tasarım dersi değil aynı zamanda bir hayat dersi de oldu benim için. Sadece dersi değil hayatımızın ileriki dönemlerinde bizi bekleyen zorluklardan ve geleceğimizden bahsettik.  İlk başlarda korkarak girdiğim grafik tasarım derslerine şimdi severek giriyorum. Hiç bir şey yapamayacağımı düşündüğüm zaman neler yapabileceğimi gördüm. Grafik tasarım derslerini çok seviyorum. Hocamızın dersi anlatımından çok memnunum sadece kendi dersini değil, bilmemiz gereken çok şeyi anlatıyor bize. Kendimi ifade edebildiğim tek ders. 

Bizim için yaptıklarından ötürü  Faruk Çağla Hocama çok teşekkür ediyorum.

Gonca Aldemir

Yorum Yapin